Meneer Monster 2020
Plein Theater 2020
Plein Theater 2020
Plein Theater 2020
Plein Theater 2020
Plein Theater 2020
Plein Theater 2020
Plein Theater 2020
Plein Theater 2020
Cinedans 2020
Plein Theater programme FEB-MRT 2020
Vergeten dieren  en verloren zaken-Duda Paiva 2020
Judas – Theatergroep Suburbia 2020
Film by the Sea 2020
Vijand van het volk 2019
Ooglogsvrouwen – Karina Holla 2019
Er was eens een pretpark-Theatergroep Suburbia 2019
Allesgelover – Opium voor het Volk
Film by the Sea 2019
De Nacht de moeder van de dag | Theaterbroep Suburbia 2019
CINEDANS Fest 2019
Cinedans 2017
Salaam Jeruzalem – DNA 2017
2 Turven Hoog 2016
Shimmy Shake Festival 2016
Wie de F••• is Oom Jo – Carolien van den Berg 2016
Over een kleine mol die wil weten ….. – Meneer Monster 2016
Swan Lake – Jakop Ahlbom 2016
20e Festival International de L’affiche et du Graphisme de Chaumont – 2009
Annie – Huis aan de Amstel-Wederzijds 2014
Allesgelover – Opium voor het Volk 2015
Saving Faces – Lancelmaat – 2015
De Wand – Ulrike Quade Company 2015
Sluier – Danstheater AYA 2015
Jubel – Danstheater AYA 2015
Smart – Danstheater AYA 2015
Maniacs – Ulrike Quade Company 2015
Horror – Jakop Ahlbom 2015
Festival de Groene Boulevard – 2015
Fantastische Meneer Vos – Meneer Monster 2015
5 Spices lounge – 2015
Pax Europa – De Nieuw Amsterdam 2015
Eigen Weg – Groundbreakers dans & film 2015
Pax Mama – De Nieuw Amsterdam 2014
Osaka Project – Ulrike Quade Company 2015
Shimmy Shake Festival – 2014
Horror – Jakop Alhbom 2014
Snowwhite & de7 breakers (2) – Danstheater Aya 2014
De Schreeuw van de Zonnebloem – Ulrike Quade Company – Parade 2014
Fremd-Körper Karina Holla 2014
Uprising – Danstheater AYA & Erik Kaiel 2014
Lebensraum – Jakop Ahlbom 2011
2 Turven Hoog 2013
Stars TV 2013
Munch en Van Gogh – Ulrike Quade Company 2013
Pax Deus, het Evangelie volgens Pilatus – De Nieuw Amsterdam 2014
2 Turven Hoog 2012
BUG – Jakop Alhbom 2013
Eerste keer – Danstheater AYA (unused) 2013
Pax Hominis, De mensheid zij geprezen – De Nieuw Amsterdam 2013
School of Form – Poznan 2013
Het Rozentheater 2012
Katie Baby S/S 2013
Beckett all inclusive – De Nieuw Amsterdam 2012
Kunstrai – ABC 2012
Stars TV – 2013
Stella Maris – Jakop Ahlbom 2012
Antigone – Ulrike Quade Company en Nicole Beutler 2011
Woof! – Het Rozentheater 2011
Meneer Ibrahim en de bloemen van de koran – Theatergroep De Nieuw Amsterdam 2011
Radio Exit Live – Ulrike Quade Company 2011
Hart – Danstheater AYA 2011| Nominatie TheaterAffiche prijs 2013-2014
Ziel – Foltz+Company 2011
Hart (schets) Danstheater AYA 2011
Woof! zomer – Rozentheater 2011
Durf | 8 jaar affiches Paulina Matusiak – 2011
Woof! 29 april- Het Rozentheater 2011
Kuba – Jacobus Willem Benning – 2003
Revolte – Danielle van de Ven 2011
Oedipus in Egypte – De Nieuw Amsterdam 2011
Vielfalt – Jakop Ahlbom 2011
Fugu – Compagnie Karina Holla 2011
De Schrijver – Ulrike Quade Company 2010
Hondenliefde – Ulrike Quade Company 2011
Big Night – De Nieuw Amsterdam 2010
Woof! Oud +Nieuw Feest – Rozentheater 2010
Joy Wielkens – Negra 2010
Nacht van de vergeten Toneelprijzen – 2010
Rozentheater Magazine Nr6 – 2010
MachoCamacho – De Nieuw Amsterdam 2010
Dracula – Jakop Ahlbom 2010
Zwanen Zang- Compagnie Karina Holla 2010
Volkskrant – 2010
2 Turven Hoog 2014
Woof! – Rozentheater 2010
OLD BOY – De Nieuw Amsterdam 2010
20e festival international de l’affiche et du graphisme de Chaumont 2009
Einexamen Expositie – 1996
5 jaar het Rozentheater – 2010
Het vuur, de zee – Daniëlle van de Ven 2009
Woof! – Het Rozentheater – 2008
Sawm – De Nieuw Amsterdam 2008
Het Rozentheater – 2008
Het Rozentheater – Woof! 2008
Annette speelt – Trojaanse Vrouwen 2008
ITS DNA – ITS Sawm 2008
De Nieuw Amsterdam – Avondland 2008
Anouk van Dijk dc – Borrowed landscapes 2008
Hollands Diep – De Waterman 2008
Het Rozentheater – Woof! 2008
Dans Click – Tournee 1 2006
Annette speelt – Malpensa 2008
Toneelgroep Alaska – Het Alphapaar 2006
Annette Speelt – 'T Zal je Kind maar wezen 2003
Productiehuis Frascati – Wraakoefening 2007
Anoukvandijkdc – Amour fou 2002
Huis aan de Amstel – Arabische Nacht 2007
Amsterdam Fantastic Film Festival – 2004
Ethnic Chic – Home Couture 2007
Bal Moderne 2007
Ethnic Chic – Home Couture 2007
Annette speelt – Kippie 2007
Anoukvandijkdc – Pushing air 2007
21st Amsterdam Fantastic Film Festival – 2005
Ethnic Chic – Home Couture 2007
Toneelgroep Alaska – Brodders in Arms 2006
Ethnic Chic – Home Couture 2007
Teatro – Crave 2006
Dansen op het Leidseplein – 2007
Toneelgroep Alaska – De Claim 2005
Het Rozentheater – 2006
De Lunch BV – 2003
22nd Amsterdam Fantastic Film Festival – 2006
Teatro – De Val 2004
Het Rozentheater – 2004
Anoukvandijkdc – Drink me 2006
Dans Click – Tournee 2 2006
Huis aan de Amstel – Sukkels 2007
Het Groote Hoofd – Eden 2003
Symphony Arabica – Merlijn Twaalfhoven 2007
Compagnie Karina Holla – Falten 2005
Soil – En alles deinde 2006
Productiehuis Frascati – Zoeken naar Mohammed 2006
Toneelgroep Alaska 2007
Teatro – Edward II 2005
Het Groote Hoofd – De Feeks 2004
Anoukvandijkdc – Heads 2006
Ethnic Chic – Home Couture 2006
Compagnie Karina Holla – Het archief van overtollige kennis 2007
Ethnic Chic – Home Couture 2006
Huis aan de Amstel – Huisvuil 2007
Productiehuis Frascati – Iets met Paradijs 2006
Annette Speelt – Kaas 2005
Nederlands Operette Theater – La Vie Parisienne 2006
Productiehuis Frascati – Crossroads 2005
Productiehuis Frascati – Life Rituals 2004
Productiehuis Frascati – Life Rituals 2004
Productiehuis Frascati – Life Rituals 2004
Productiehuis Frascati – Life Rituals 2004
Annette Speelt – Lucifer 2005
Productiehuis Frascati – Mohammed & Omnya 2006
Transito – Nederlanders zeggen waar het op staat 2006
Het Nationale Toneel en Annette Speelt – Othello 2006
Annette speelt – Nu 2004
Productiehuis Frascati – Oogverblindend 2005
The Lau – Overspel 2004
Toneelgroep Alaska – Orestes & Elektra 2004
Productiehuis Frascati – 2004
Ethnic Chic – Home Couture 2007
Luna’s Fridge – De Pornocomponist 2004
Huis aan de Amstel – Quarantaine 2006
Reuring Festival – 2006
Annette Speelt – Revuelutie 2006
Annette Speelt – Richard III 2003 | Nominatie Theater affiche prijs
Ethnic Chic – Home Couture 2007
Ethnic Chic – Home couture 2006
Het Rozentheater 2004
Het Rozentheater 2005
Ronald Goedemondt – Spek – 2005
Huis aan de Amstel – Stormgek 2007
AnoukvandijDC – Stau – 2006
AnoukvandijkDC – Sunna no Onna – 2005
The Lau + Pavadita – Thempel der Liefde – 2005
Thom Pain – Huis aan de Amstel – 2006
Piet en Thijs Romer – Voor de Avond 2006
Cosmic’s Hollandse Nieuwe – Transito
Ethnic Chic 2007
Productiehuis Frascati – Verdammt, ich lieb’ dich! 2006
Ronald Goedemondt – Ze bestaan echt 2006
Productiehuis Frascati – Zoeken naar Mohammed 2006